SAFKAN ŞECERELİ GERÇEK BİR MAİNE COON

  • Safkan şecereli gerçek bir maine coon
  • Safkan şecereli gerçek bir maine coon
  • Safkan şecereli gerçek bir maine coon
  • Safkan şecereli gerçek bir maine coon
  • Safkan şecereli gerçek bir maine coon
Sahiplendirme
Manisa / Salihli / Aksoy Mah.
954339
13 Şubat 2024
279
2 Yaşında
Erkek
Sahibinden
Kedi
Maine Coon
ALİ YİĞİT

    0542 451 00 45

Tüm ilanlarını göster

2 Yaşında Full Secereli

WCF - DKED 

Günü Gelen Tüm Aşıları Yapılı

Hiç Bir Sağlık Sorunu Bulunmamakta

3 Kez Baba Oldu Aktif Bir Erkek

Koca Kafalı, Oldukça İri ve Uzun Bir Cüsse

O Dev Görüntüsü Altında Minik Bir Bebek Karakterine Sahip

Babası ile Birlikte 2 Erkek Sahibi Olmak Zorlaştığından Dolayı Sahiplendirilecektir.

Bu Kocaoğlan'ın Babası Rusya'dan Dünyaca Ünlü Maine Coon Üreticisi Catsvill County'den Gelmiştir.

Catsvill County'nin Bir Numaralı Damızlığı Vatikan'ın Oğludur.

İlandaki oğlan Asos (Black)

Babası Sebastian (Black Smoke)

Dedesi Vatikan (Blue Smoke)

Gerek kendisi, gerek geldiği yer, gerek soy ağacı ve gerekse taşıdığı renkler ile dört dörtlük örnek bir Maine Coondur.

Fotoğraflara baba ve dedesini de ekliyorum.

Şans, imkan ile fırsatın keşistiği noktadır. Bu imkan ve fırsatı değerlendiren gerçekten çok şanslı birisi olacak.

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.