SAFKAN SCOTTİSH YAVRULARI

  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
  Safkan Scottish Yavruları
Onaylı Hesap
  Sahiplendirme

  60244

  05.08.2019

  612

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Üreticiden

BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR !
Aynı kategoride, yayındaki ilanları görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

 Yavrular gayet sağlık durumda, 2 aylıktır. İlk veteriner kontollerini yaptırdım herhangi sağlık problemi olmadığı gibi gayet enerjik ve formdadır. Anne sütü alma sürecinde iki faklı anneden süt aldığı için metobolizmaları yaşıt yavrulara kıyasla daha iyi durumdadır.

Yaş ve kuru mama yemeye başladı yavrular. Anne kediyi hamilelik süresinde royal canin mother and baby kedi maması ile besledim. Yavru tuvalet eğilimlerini kazanmış durumda. Bundan önce sahiplendirdiğim yavrularda herhangi bir sağlık poblemi yaşamadım. Sahiplendirdiğim kişilerden referans verebilirim. Babanın secere belgesi ve yarışmalarda şampionluğu vardır. Genetik kalıtsal bir eklem rahatsılığı kesinlikle gözükleyecektir.

Yavruları Ücret karşılığında sahiplendirme yapmaktayım.

Hevesle alacak, hediye olarak görecek, balkonda beslemeye kalkacak insanlar lütfen iletişime geçmesinler. Bir canlının sorumluluğunu omuzlarında taşıyabilecek, bir yavruya gerekli özeni gösterebilecek kişiler, her daim arayıp bilgi alabilir.

*** Kedilere iyi bakabileceğini düşünmediğim kimseye sahiplendirme yapmıyorum ve kedi sahiplenilmeden en geç 1 gün önce gerekli ortamın hazırlanmış olduğunu görmek istiyorum.

 

 • Erkek ve Dişi yavru mevcuttur.
 • Günü gelen tüm aşıları uygulanmıştır.

 

LÜTFEN TELEFONLA ARAYARAK YADA WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİN SİTE MESAJLAR CEVAP VERİLMEYECEKTİR

 

(Petshop değilim)

18 yaş altı sahiplendirme yapılmamaktadır. 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.