SAFKAN MAİNECOON RED

  Safkan Mainecoon Red
  Safkan Mainecoon Red
  Safkan Mainecoon Red
  Safkan Mainecoon Red
Onaylı Hesap
  Sahiplendirme

  65063

  31.08.2019

  2.315

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Dişi

  Üreticiden

TUĞBERK HEKİMOĞLU
TUGBERK HEKİMOGLU
Kurumsal Hesap

  0533 648 26 40

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

Tüm Kedilerimiz Kendi Üretim Çiftliğimizden Adınıza Yasal olarak İthal edilmektedir.

Kedilerimizin tümü;

Yeteri kadar Anne sütü aldıktan sonra kendi veterinerlerimiz tarafından aşılanmaktadır.

Aşı'lar ardından karantinada tutulan kedilerimiz,sağlık sertifikalarını aldıktan sonra

mikrochipleri takılır , Uluslararası Pasaport ve Şecereleri Düzenlenir.

 

Tüm evraklar ve testler tamamlandıktan sonra , tarafınıza teslim edilir.

 

Sahiplendirlimeye hazır yavrular veya diğer ırklar hakkında bilgi almak için lütfen Whatsapp Link'inden Ulaşınız.

 

Üretimimizde bulunan hayvanların tümü ücretli sahiplendirilmektedir !

 

 

MAINECOON KEDİLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

 

Mainecoon kedileri en büyük evcil egzotik kedi ırklarından biridir.

Uzun tüyleri , iri vucudu ve büyük suratı bazı karakteristik özelliklerindendir.

Alerji yapmayan ırklar arasında yer alan Mainecoon kedileri ağırbaşlı ve sakin kedilerdir.

Diğer kedi ve köpek ırkları ile cok iyi anlaşırlar.

 

BAKIM VE BESLENME

 

Mainecoon kedilerinin beslemesi için  yüksek protein içerikli kaliteli kuru mama tercih edilmelidir.Ancak imkanı olanların ciğ kırmızı veya beyaz etle beslemesini öneriyoruz.

Irkın en güzel özelliği iri ve heybetli oluşu dolayısıyla iyi beslenme ve özel bazı dietler kedinizin ilk 3 yıl daki gelişimi için cok etkili olacaktır.

Mainecoon Kedilerinin gelişimi diğer kedi ırklarına göre daha erken yaşta baslar ve daha geç gelişimini tamamlar.

Haftada 2-3 kere taranmaları ilk sene gerceklesecek olan bebek tüylerinin değişiminde cok faydalı olucaktır.

Takviye olarak D vitamini ve Calcium icerikli vitaminler tercih edilmelidir.

 

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.