Yeni ürünümüz PETCİL'i keşfettiniz mi?

RAGDOLL SAFKAN DÜNYA GÜZELİ MELEKLERİM

  • Ragdoll safkan dünya güzeli meleklerim
  • Ragdoll safkan dünya güzeli meleklerim
  • Ragdoll safkan dünya güzeli meleklerim
  • Ragdoll safkan dünya güzeli meleklerim
  • Ragdoll safkan dünya güzeli meleklerim
Sahiplendirme
İstanbul / Bakırköy / Ataköy 1. Mah.
624522
03 Ekim 2022
537
3 - 6 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Kedi
Ragdoll
EMRE GÜVEN

    0555 875 95 96

Tüm ilanlarını göster

ANNE VE BABA YURTDIŞINDAN GETİRİLDİLER.DÜNYADA Kİ  EN KÖKLÜ VERİTABANI BULUNAN ( WORLD CAT FEDERATİON ) DA KAYITLI, ULUSLARARASI SAFKANLIK BELGELERİ VARDIR. TÜRKİYE’DE Kİ, KEDİ GÜZELLİK YARIŞMALARINDAN ŞAMPİYONLUKLARI VE 4 FARKLI YABANCI HAKEM TARAFINDAN ÖDÜLLERİ VARDIR. DÜZENLİ OLARAK YARIŞMALARA KATILIYORLAR. DERECELİ,KUPALI, DERNEK KAYITLI ANNE VE BABANIN SHOW CLASS BEBEKLERİDİR.ANNE BABA SON DERECE GÜZELDİR. DİKKAT!!! MAALESEF Kİ ÜLKEMİZDE KIRMA YANİ MELEZ OLAN BAŞKA KEDİLERİ, SANKİ RAGDOLLMUŞ GİBİ, SAHTE BELGELERLE SAHİPLENDİRMEYE ÇALIŞAN ÇOK FAZLA PROFİL VAR. SAHTE BELGELERE DİKKAT EDİNİZ!! BEBEĞİ SAHİPLENMEDEN ÖNCE MUTLAKA, ANNE VE BABANIN SAFKANLIK BELGESİNİ GÖRMEK İSTEYİN VE BELGENİN SAHTE OLMADIĞINDAN EMİN OLUN! ÇÜNKÜ DÜNYADA GÜZEL HUYLARI YÜZÜNDEN TERCİH EDİLEN VE ÇOK DEĞERLİ OLAN BU IRK, EĞER MELEZ OLURSA, RAGDOLL IRKININ TAŞIDIĞI VE ONU DEĞERLİ KILAN ÖZELLİKLERİNİ GÖREMEYECEKSİNİZ. BEBEKLERİMİN SORUMLULUĞUNU BİR ÖMÜR BOYU TAŞIYACAK İYİ AİLELERE TESLİM EDİLMELERİ ÇOK ÖNEMLİDİR. BEBEĞİMİZ SAHİPLENDİRİLDİKTEN SONRA DÜZENLİ OLARAK TAKİBİ YAPILACAKTIR. MUTLU GÜNLER DİLERİM.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.