ÖZEL SEBEPLERDEN KEDİMİZİ SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUZ

  • Özel sebeplerden kedimizi sahiplendirmek istiyoruz
  • Özel sebeplerden kedimizi sahiplendirmek istiyoruz
  • Özel sebeplerden kedimizi sahiplendirmek istiyoruz
  • Özel sebeplerden kedimizi sahiplendirmek istiyoruz
  • Özel sebeplerden kedimizi sahiplendirmek istiyoruz
Sahiplendirme
İstanbul / Üsküdar / Altunizade Mah.
1032409
11 Haziran 2024
14
1 Yaşında
Erkek
Sahibinden
Kedi
GÜLŞAH ŞEKER

    0555 625 61 87

Tüm ilanlarını göster

22.1.2023 doğumlu kedimiz Şansı özel nedenlerden dolayı  ücretsiz sahiplendirmek istiyoruz.

Tuvaleti, mama kabı tırmalama tahtası ve oyuncakları mevcuttur.

Tüm aşıları tam. Kısır değildir.

İyi bakacak, üçbeş gün sonra kılını tüyünü bahane etmeyecek, ömür boyu yuva olacak, çok sevecek bir aile olsun istiyoruz. Çocuklarla, insanlarla arası iyidir. Uyumsuz bir kedi değildir. Başka bir kedi ile Yan yana gelmedi o yüzden başka bir kediye nasıl tepki verir bilmiyoruz. Normal şartlarda çok sakin ve sevecen bir kedidir. 

Sahiplenmek isteyen kişiye iyi bakması dışında tek şartımız hemen tarım ve ormandan gidip pasaportunu kendi üzerine almasıdır. Bunun için de onay formunu doldurup vereceğiz. Sahiplenen kişi kendi bölgesinde ki tarım ve ormandan direkt form ve pasaport ile birlikte sahip değişikliği yapabilir.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.