Yeni ürünümüz PETCİL'i keşfettiniz mi?

MİNİK DEVLER MAİNE COON

  • Minik devler maine coon
  • Minik devler maine coon
  • Minik devler maine coon
Sahiplendirme
Aksaray / Merkez / Büyük Bölcek Mah.
508905
14 Mayıs 2022
2.144
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Üreticiden
Kedi
Maine Coon
GÜLTEN TOSUN

    0531 632 24 92

Tüm ilanlarını göster

BİG CLAWED ROYALS CATTERY

Wcf dünya kedi ırkları derneğine kayıtlı tüm kedilerimiz full secereli olup yavrularımız yeterli anne sütünü aldıktan sonra takibimizi yapan veterinerimiz tarafından aşıları yapıldıktan sonra ilk 3 ayın içinde bağlı olduğumuz derneğimize kayıtları yapılan yavrularımız secereli şekilde teslim edilmektedir.

 Sahiplendirlimeye hazır yavrularımız  hakkında bilgi almak için  Whatsapp aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz takdirde görüntülü görüşmeyle yavrularımızı ve bizleri görme imkanımız bulunmaktadır.

Kararınızı vermeden önce catmainecoontr.yedek instagram hesabımızı inceleyebilirsiniz.

 

MAINECOON KEDİLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

 

Mainecoon kedileri dünyanın en büyük 5 kedi ırkından biridir.

Uzun tüylü olması,kulaklarının saçaklı olması büyük bir yüze sahip olması en belirgin fiziksel özellikleridir.

Alerji yapmayan ırklar arasında yer alan Mainecoon kedileri ağırbaşlı ve sakin kediler olup çcouklarla arası çok iyi olan saldırganlık hareketleri asla göstermeyen nazik dev lakaplı asil kedilerdir.

Diğer kedi ve köpek ırkları ile cok iyi anlaşırlar.

 

BAKIM VE BESLENMESİ

 

Mainecoon kedilerinin beslemesi  konusuda kaliteli kuru mama ve imkan dahilinde ciğ kırmızı veya beyaz etle beslemesi oldukça önemlidir.

Irkın en güzel özelliği iri ve heybetli oluşu dolayısıyla iyi beslenmesi  kedimizin ilk 3 yıl daki gelişimi için cok etkili olacaktır.

Mainecoon Kedilerinin gelişimi diğer kedi ırklarına göre daha erken yaşta baslar ve daha geç gelişimini tamamlar.

Haftada 2-3 kere taranmaları ilk sene gerceklesecek olan bebek tüylerinin değişiminde cok faydalı olucaktır.

Takviye vitamin ve detaylı bakım ve beslenme konusunda sahiplendirdiğimiz yavrularımızın ailesini ayrıca bilgilendirme yapmaktayız.

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.