İZMİR MANİSA EV KEDİSİ BRİTİSH YAVRU

  • İzmir manisa ev kedisi british yavru
  • İzmir manisa ev kedisi british yavru
  • İzmir manisa ev kedisi british yavru
  • İzmir manisa ev kedisi british yavru
Sahiplendirme
384053
22 Kasım 2021
295
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Kedi
YUSUF BEY

    0555 636 97 99

Tüm ilanlarını göster

ÜCRETSİZ DEĞİLDİR. SON 2 YAVRUM KALDI.

Merhabalar,

Kendi ev kedilerimden yavrularım. Scottish Fold ve British yavrular, Baba British Anne Scottish Fold. Petshop ya da üretici değilim. Yavru sahibi olmak için özellikle evde yetişen kedilerin evde doğan yavrularını sahiplenmeye çalışın. Uygun rakamlı yavrularda mantıklı olarak düşünürseniz bir gariplik olduğunu anlarsınız. Sonuçta Kilosu 10 luk olan mamada var 100 lük olan mamada var... Sahipleneceğiniz yavrunun nasıl beslendiğini sorgulayın, kullandığı mamanın paketinin resmini yollamasını isteyin, Anneyi Babayı mutlaka görün ! VETERİNER KONTROLÜNDE YAVRUYU SAHİPLENİN. Petshoplar, üretici çiftlikleri gibi yerlerden yavru rahatlıkla hastalık kapabilir. Bu yüzden gidip sahipleneceğiniz yavrunun nasıl bir ortamda yetiştiğini görün. Uygun rakamlı yavrularda emin olun bir sıkıntı vardır. Ayrıca LÜTFEN PETSHOP veya TOPLU almak isteyenler aramasın, onlara sahiplendirmiyorum. Sadece bakabilecek gücü olan ve İZMİR - MANİSA illerinde ikamet eden duyarlı kişilere sahiplendirmek istiyorum, yani diğer illerden arayan kişilerin gelip görüp sevip sahiplenmesini istiyorum, otobüs vs ile gönderin diye talepte bulunmayın lütfen... Cins bir yavruyu evine fert olarak almak isteyen kişiler... Aramadan önce mutlaka CİNS kedinin bakımı ve masrafları hakkında araştırma yapın, bu rakamın altına sahiplenmeye çalışan kişilere zaten ben yavrularımı vermem çünkü ya ucuz mama ile besleyecek ya da aşılarını yaptıramayacak bir maddi güce sahip olduğunuzu düşünürüm... Unutmayın ki sahiplendiğiniz bir can ve bende bu canların sorumluluğunu alabilecek kişilere gitmesini isteyen duyarlı birisiyim, yoksa emin olun petshop ve üreticiler almak için can atıyor. Sağlıcakla kalın...

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.