Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

ERKEK KISIRLAŞTIRILMIŞ BOMBAY KEDİ

  • Erkek kısırlaştırılmış bombay kedi
  • Erkek kısırlaştırılmış bombay kedi
  • Erkek kısırlaştırılmış bombay kedi
  • Erkek kısırlaştırılmış bombay kedi
Sahiplendirme
Kahramanmaraş / Onikişubat / Haydar Bey Mah.
702522
25 Ocak 2023
113
3 - 6 Aylık (Yavru)
Erkek
Sahibinden
Kedi
Bombay
YUSUF GÜNEŞ

    0545 572 91 26

Tüm ilanlarını göster

Kedimi ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum.

 

Kedimin cinsiyeti erkek türü bombay(Kısırlaştırıldı)

 

Mikroçip takılı veterinerden yeni sahibine kayıt geçirilecek

 

Yani herhangi bir tıbbi uygulama kalmadi

 

Yaklaşık olarak 01.07.2022

 

Aşıları tam her kedi gibi 3 ayda bir iç dış parazit damlası gerekiyor 

 

Ben kedimi 1 aylık bile değilken yolun kenarında yaz ayında susuzluktan miyavlarken buldum annesi yoktu ve acıyıp eve aldım 

 

Gelelim huy ve karakterik özelliklere:

 

İnanılmaz oyun oynar saklambaç,yakalamaca (bu huyunu çok seviyorum)

 

Asla pençe veya tırnak atmaz sadece oyun oynarken her kedi gibi ısırır ama acıtmaz canının acıdığını bilir.Ama aralarında en değişik özelliği neredeyse her gün uyumadan önce boynunu yoğurur,emer, kucağında uyur, yastiginda uyur üstünde uyur,kendini temizlerken seni de temizler.

 

Kedimi sahiplendirmek istememin nedeni şu: 

 

Kedim sabahtan akşama kadar evde serbest geziyor lakin gece yatmaya geçtigimizde odada benle birlikte uyuyor ve sabaha karşı sıkılıyor ve kapıyı aç eve gezicem diye miyavlıyor ben de kapıyı açmıyorum çünkü ailem gece izin vermiyor.Bu sene benim üniversite sınavım var ve ben derslerim açısından gece uykumu almam gerek.Alacak ailenin veya kişinin gece odaya kapatmayacaksa sıkıntısı olmayacaktır.Kediye geçici olarak bakıyordum lakin ayrilamadim bu zamana kadar yetiştirdim :)

 

Tuvalet kabı,Mama kabı,Su kabı,oyuncakları,18 kg kum,4 kg mama verilecektir.malzemelerin hepsi tam.

 

Asla ve asla para alınmayacaktır 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.