BRİTİSH SAFKAN KIZIMIZ YENİ YUVASINI BEKLİYOR

  • British safkan kızımız yeni yuvasını bekliyor
  • British safkan kızımız yeni yuvasını bekliyor
  • British safkan kızımız yeni yuvasını bekliyor
  • British safkan kızımız yeni yuvasını bekliyor
  • British safkan kızımız yeni yuvasını bekliyor
Sahiplendirme
Sakarya / Serdivan / Arabacıalanı Mah.
1003528
03 Mayıs 2024
132
0 - 3 Aylık (Yavru)
Dişi
Sahibinden
Kedi
SABAHATİN UZ

    0535 732 53 53

Tüm ilanlarını göster

Yavrumuz safkan anne ve babanın yavrusudur.Bu yüzden hepsi beyaz tüylü ve mavi gözlü olarak dünyaya gelmiştir. iletişime geçildiğinde anne ve babanın fotogralarını paylaşacağız.

Yavrularımız insan canlısıdır. Sahiplenecek aileler evlerine bir evlat almış olacak. Türlerinin aksine insanlarla iletişimleri oldukça iyi.  oldukça sahibine düşkün. Kucağımızda uyumayı çok seviyorlar. Evde peşimizden dolanıyorlar.Tırmalama , zarar verme gibi huylarının olmaması için özenle yetiştirdik. Mırıl mırıl sevecen yavrular. Annesini sevgiyle büyüttük bu durum yavrulara da yansıdı.

Gerekli tüm eğitimlerini tamamladılar.Tuvalet eğitimleri sıkı bir şekilde verildi ( tuvaletten çıktıktan sonra çoğu poposunu temizlenmez ve halıya siler.tuvaletlerini takip edip poposunu silmelerine teşvik ederek o alışkanlığı bile edindirdik) (hali ve koltuk tırmalamamasi için tırmalama petlerine ödül verilerek alistirildi.)Sahiplenecek ailelere bakımları aşıları ve kullanacakları malzemeler noktasında yardımcı olacağız. aşı karnesi hazırlayıp ne zaman Ne nereden alınır hangi aylar ne tüketilmeli ve ne zaman ne aşıları yapılmalı aklınıza gelmeyecek bir çok noktada yönlendirme yapacağız .

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.