AYI SURAT BLUE ERKEK YAVRU BRİTİSH

  Ayı surat blue erkek yavru british
  Sahiplendirme

  271480

  04 Haziran 2021 23:24

  1.041

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Erkek

  Sahibinden

  Sorunuz / Bilinmiyor

ERKİN ÖZTÜRK
Üyelik tarihi : Mayıs 2019

  0507 823 03 26

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

sağlık karnesi ile 60 günlük olduğunda teslim edilecektir.

Kuru mama alışkanlığı edinmiş ve tuvalet eğitimi tamamlanmış bir şekilde teslim edilecektir.

Yavrularım safkan ve üstün ırk garantilidir, sağlık garantilidir.

Yavrum ev ortamında büyümektedir, oyun delisi ve çok insancıldır.(Kendi kedilerim) !

İstediğiniz video ve resimleri saniyesinde gönderip bilgi verebilirim.(Fotoğraf çekimleri bana aittir) ! 

Kedilerimi ve yaşadığı ortamı istediğiniz zaman gelip görebilme ve yavrularımızı sevebilme imkanını isteyen herkese sağlıyorum. Aklınızda en ufak soru işareti kalmayacak şekilde imkan sunuyorum. Çekinmeden arayabilir bilgi alabilirsiniz. (COVİD SEBEBİ İLE MİSAFİR KABUL EDEMİYORUM) ! 

Türkiye'nin her yerine güvenli bir şekilde gönderim sağlayabilirim.

Piyasadaki sıradan eşleşmelerden doğan yavrular ile ve basit ırklar ile kesinlikle karıştırmayın lütfen. Sağlık ve Irk garantisini %100 veriyorum..

EN İYİ ŞARTLARDA YETİŞEN YAVRULARIM YENİ AİLELERİ ARIYOR.

Mühendis olarak yoğun bir şekilde çalıştığım için hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında telefonlara yanıt veremeyebilirim, whatsapptan yazabilirsiniz..

Hafta sonu 7/24 ulaşabilirsiniz.

Anne ve Baba fotoğrafı ekte yer almaktadır.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.
Bu ilanı 1.041 kişi görüntüledi ve 49 kişi 'den mesaj aldı. (Mesaj sayısı Nisan 2021 sonrasını ifade etmektedir)

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.