Yeni ürünümüz PETCİL'i keşfettiniz mi?

AİLE SICAKLIĞINDA BAKILAN SCOTTİSH FOLD VE BRİTİSH YAVRULAR

  • Aile sıcaklığında bakılan scottish fold ve british yavrular
  • Aile sıcaklığında bakılan scottish fold ve british yavrular
  • Aile sıcaklığında bakılan scottish fold ve british yavrular
  • Aile sıcaklığında bakılan scottish fold ve british yavrular
  • Aile sıcaklığında bakılan scottish fold ve british yavrular
Sahiplendirme
İzmir / Bornova / Koşukavak Mah.
661329
26 Kasım 2022
244
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Kedi
İSMAİL ÇAĞLAYAN

    0533 743 50 57

Tüm ilanlarını göster

İNSTAGRAM ismail__cglyn

 

MERHABA ÖNCELİKLE BU KALİTEDE YAVRULARIMA ÜÇRETİZ Mİ DİYE SORMAYIN LÜTFEN 

 

SHOW KALİTEDE AYI SURAT TOP KAFA SCOTTİSH FOLD VE BRİTİSH DİŞİ VE ERKEK   YAVRULARIMI SAHİPLENDİRİYORUM HİLLS KİTTEN VE AMİNASOL MULTİVİTAMİNLERİDE EKSİK EDİLMEDEN YETİŞTİRMEYE. ÖZEN GÖSTERİYORUM YAVRULARIM 50 VE 55  GÜNLÜK ANNE SÜTÜNÜ FAZLA FAZLA ALDILAR AKILLI VE OYUNCUDURLAR ISIRMA TIRMALAMA HUYLARI KESİNLİKLE YOKTUR

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.