Yeni ürünümüz PETCİL'i keşfettiniz mi?

A KALİTE BRİTİSH SHORTHAİR YAVRULAR

  • A kalite british shorthair yavrular
  • A kalite british shorthair yavrular
  • A kalite british shorthair yavrular
  • A kalite british shorthair yavrular
  • A kalite british shorthair yavrular
Sahiplendirme
Ankara / Keçiören / Ayvalı Mah.
658376
18 Kasım 2022
246
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Kedi
CANER

    0555 756 26 84

Tüm ilanlarını göster

*Bebeklerimiz tüm yasal denetimlere tabi veteriner kontrolündedir, sağlıklıdır, sosyaldir, yeterince anne sütü almış, tuvalet eğitimleri tamamlanmış ve kuru mama alışkanlığı kazanmıştır.

*Irklaının iyi temsilcileridir.

*Bilabedel sahiplendirme değildir, British Sorthair kediler yerli tekir kediler ile karıştırılmamalıdır, bakımları masraflıdır. Profosyönel mama yemeleri, düzenli veteriner kontrolünden geçmeleri, soğukta kalmamaları gerekmektedir. Bu ırkın gerekliliklerini ve değerini bilen arkadaşlar iletişim kurarsa sevinirim.

*Tüm Türkiye için elnden teslimat imkanı; Şehirdışına otobüs ile gönderim sağlamıyoruz zira özellikle kış aylarında bagaj kısmında seyahat etmek kediler için ölümcül etkilere sebep olabilecek fizyolojik hastalıklar ve ciddi stres yükü getirme riski taşımaktadır. Dolayısıyla şehirdışı için bizzat getirip teslim etmek kaydıyla anlaşma sağlanabilir. 

1-British Sorthair Çikolata Erkek: 50 günlük

2-British Sorthair Çikolara Cream Dişi: 50 günlük

3-Britsh Sorthair Bluepoint Erkek: 50 günlük

4-Brtisih Sorthair Silver Erkek: 2.5 aylık

5-Scottish Flod Golden Taby Tiger erkek: 2.5 aylık

 

*Watsaap üzerinden iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.