Yeni ürünümüz PETCİL'i keşfettiniz mi?

TAŞINMADAN DOLAYI HERŞEYİYLE VERİYORUM AKVARYUM VE BALIKLARI

  • Taşınmadan dolayı herşeyiyle veriyorum akvaryum ve balıkları
  • Taşınmadan dolayı herşeyiyle veriyorum akvaryum ve balıkları
  • Taşınmadan dolayı herşeyiyle veriyorum akvaryum ve balıkları
  • Taşınmadan dolayı herşeyiyle veriyorum akvaryum ve balıkları
  • Taşınmadan dolayı herşeyiyle veriyorum akvaryum ve balıkları
4.000 TL
İstanbul / Maltepe / Gülsuyu Mah.
543279
18 Haziran 2022
173
Bilinmiyor
Erkek - Dişi
Sahibinden
Balık
Toplu Satış
İLKAY ÇAVDAR

    0538 366 24 30

Tüm ilanlarını göster

1 Metre En 65 cm yükseklik 55 cm derinliğinde yekpare tek cam ithal bombeli, dolaplı akvaryum içinde kendi döşediğim beyaz ve mavi led tesisatı olan 3 sene önce boş akvaryumuna 3000 tl verdiğim ,1200 ex tetra dış filtre ısıtıcı kum kayalar olan içinde 6 tane en büyüğü 12 cm en ufağı 7 cm frantoza 9 Tane yunus 10 cm en büyüğü 10 tane sarı prenses 10 tane mavi prenses 2 tane cüce vatoz 15 cm boyunda papağan balıklarıyla ve 2 kilo ciklet yemiyle dahada yazmadığım malzemeleriyle verilecektir(Pazarlık payı vardır )

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.