SÜRMELİ KAFALI YUNUS

  SÜRMELİ KAFALI YUNUS
  SÜRMELİ KAFALI YUNUS
  SÜRMELİ KAFALI YUNUS
  SÜRMELİ KAFALI YUNUS
  SÜRMELİ KAFALI YUNUS
  50 TL

  1895

  20.09.2016

  3.187

  2

  Erkek

  Sahibinden

  Balık

  Yunus

MEHMET ERDEM
Üyelik tarihi : Eylül 2016

  0537 435 59 44

  0212 279 78 02

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle
Arkadaşlar yavrudan alıp büyüttüğüm ve birçok kez yavrularını sattığım sürmeli kafalı yunus kolonimi ilgilenemediğimden dolayı satmak istiyorum yaklaşık 20 adet yetişkin olup koloni halinde veya adet bazlı dişili erkekli satabilirim.100 adede yakın damızlık altı seviyesinde 1 yaşını geçmiş yavruları da satıyorum. güzellerim 50x50x1500 cm akvaryumda büyütülüp olup danichi ve tetra yemlerle beslenmişlerdir. şebeke suyuna alışkın ve düzenli su değişimi yapılmaktadır. özellikle gördükten sonra kararınızı vermenizi tercih ederim. isteyene 50x60x150 cm diğer akvaryum ve frontoza brundileri de satabilirim ( onlar içinde ilanım var ) bunun yanında 50x50x150 cm boyutlarında 10 mm cam akvaryum ve 40x60 st profilden yapılmış statik boya uygulanmış mdf lam giydirme zeminden 6 farklı renk kombinasyonu uygulanabilen ve üstten de led aydınlatmalı clear camlı akvaryumu da satıyorum. içinde 2 adet iç motor bir adet tetratech dış motor hava motoru ve 4 çıkışlı dalga motoru mevcuttur. yunuslarım anaçlar adet 50 Tl yaşını dolmuş olanlar 25 Tl akvaryum (balıklar hariç) 1000 Tl
DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.