AKVARYUM LED CANLI BİTKİ IŞIĞI ( HIZLI GELİŞİM İÇİN ÜRETİLMİ

  AKVARYUM LED CANLI BİTKİ IŞIĞI ( HIZLI GELİŞİM İÇİN ÜRETİLMİ
  AKVARYUM LED CANLI BİTKİ IŞIĞI ( HIZLI GELİŞİM İÇİN ÜRETİLMİ
  AKVARYUM LED CANLI BİTKİ IŞIĞI ( HIZLI GELİŞİM İÇİN ÜRETİLMİ
  AKVARYUM LED CANLI BİTKİ IŞIĞI ( HIZLI GELİŞİM İÇİN ÜRETİLMİ
  AKVARYUM LED CANLI BİTKİ IŞIĞI ( HIZLI GELİŞİM İÇİN ÜRETİLMİ
  AKVARYUM LED CANLI BİTKİ IŞIĞI ( HIZLI GELİŞİM İÇİN ÜRETİLMİ
  AKVARYUM LED CANLI BİTKİ IŞIĞI ( HIZLI GELİŞİM İÇİN ÜRETİLMİ
  30 TL

  16812

  29.03.2018

  871

  Bilinmiyor

  Bilinmiyor

  Sahibinden

  Balık

  Ekipman

AKVARYUM MALZEME
Üyelik tarihi : Mart 2018

  0541 609 17 83

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

STOK : 27 ADETSORUNSUZ BİTKİ GELİŞİMİ İÇİN FULL SPECTRUM LED LAMBA ... BÜTÜN BİTKİ TÜRLERİ İÇİN İADELDİR ( EV ÇİÇEKLERİ , AKVARYUM BİTKİLERİ ,  ZERZAVAT ÇEŞİTLERİ ( BİBER , DOMETES VS ) 

 

FLOROSAN LAMBALARA ORANLA ÇOK DAHA AZ ELEKTİRİK TÜKETİR . FATURALARINIZ İÇİN CEP DOSTUDUR . 

LED ÖMRÜ: 50.000 SAATTOPLAM 106 LED 86 ADET KIRIMIZI + 20 ADET MAVİ ÖZEL LEDENERJİ TASARRUFU: A++++10 WATT 

 

 

Mavi Led (dalgaboyu: 440nm, 460nm): bitkilerin büyümesinde Yardımcı Olur

Kırmızı Led(dalga boyu: 630nm, 660nm): Bitkilerin çiçeklenme için anahtar

 

Resimlerde görülen akvaryum 1 - 1,5 haftalık kurulmuş akvaryumdur . Işık + tablet gübre + su çiçeği tohumu  satışta olacaktır . Diğer ilanlarımız inceleyin 

Ideal Fotosentez 

1 adet 0,5 metrekare için düşünülmelidir.

 

Bitkinizin, güneş ışığından ihtiyacı olan ideal renkleri bir araya getirmiştir. 

Bitkinizin ideal fotosentezi yapabilmesi için Mavi ve Kırmızı LEDlere sahiptir. 

Tek Işık 106 LED ile toplam 10 WATT gücündedir

Zamanlayıcı bağlayacağınız duy ile tam güneş simülasyonu yapmanızı sağlar. 

Cannibinoid yetiştirmede test edilmiştir.

86 ADET KIRIMIZI + 20 ADET MAVİ ÖZEL LED

Sadece zamanlayıcınıza takın, ve bitkinize göre saatleri ayarlayın, İdeal yeşillendirme ve çiçeklendirme için gerekli tüm ışığı tek başına sağlayacaktır. Siz sadece watt hesabı ile ihtiyacınız olan miktarı belirleyin.

ALICI ÖDEMELİ OLARAK HER İLE GÖNDERİLİR

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.